Optik Dünyası
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

Optik B2B

Şirketimiz 2000 yılında, uzun yıllardır optik sektörünün önde gelen firmalarında çalışmış, tecrübelerini ve birikimlerini en verimli şekilde kendi işine aktarmış olan Serhan Yanık tarafından kurulmuştur.

Müşterilerine kaliteli hizmet, hızlı çözüm ve her şeyden önce güven ve samimiyet duygusunu kazandırmaya çalışan firmamız manevi değerleri maddi birçok kazanımın üzerinde tutar. Günümüz teknolojisinde hızla değişen ve gelişen dijital gelişmeleri yakından takip edip, hep öncü ve dinamik kalmayı amaç ediniyoruz.

20 yıldır özellikle kontak lens sektöründe en iyi markaları, en iyi fiyatlarla müşterisine ulaştıran firmamız 2012 yılında renkli lens markası Solotica’yı Türkiye pazarına kazandırmıştır. Markanın tanıtımı ve bilinirliğinin oluşması ve hatta en iyisi olmasındaki pay şüphesiz ki Optik Dünyasının öngören ve vizyonlu pazarlama anlayışının ürünüdür.

Müşteri memnuniyeti ücretsiz reklamdır ilkesi ile oluşturduğu güvenilir imajını önümüzdeki günlerde optik ve güneş çerçeve alanında da siz değerli iş ortaklarına sunmak için büyük bir titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir. Evoke marka güneş gözlükleri ve Vinaldi Tr90 optik çerçeveleri ile ulaşılabilir fiyatı, en iyi kalite ile buluşturmayı amaçlayıp en güncel modeller ile yine adımızdan söz ettirerek sizlerle uzun bir yolcuğa çıkmayı arzuluyoruz.

Üyelikler

Üyeliklerimiz

  • Üyeliklerimiz
  • Üyeliklerimiz
  • Üyeliklerimiz
İhracat

İhracat Yaptığımız Ülkeler